גירושין​

זה אפשרי, גם בדרכי נועם!

לעו"ד נדב שפירא ניסיון עשיר בייצוג בהליכים משפטיים בנושא גירושין, בתביעות בענייני הסדרי שהות, חלוקת רכוש, מזונות והסכמי גירושין.

עם זאת, מכיוון שגירושין הוא הליך מורכב, מכביד ובמקרים רבים גם מכוער מאוד, אנו נעודד אתכם לבחור במסלול שיאפשר לכם ליישב את הסכסוך ביניכם באופן יעיל, מהיר והוגן ולשלוט בתוצאה – כל זאת, בלי לזרוע מעגלי הרס במשפחה ובלי לפגוע בחוליה החלשה: הילדים שלכם.

החלטתם להתגרש? אין זה משנה מה היא הסיבה ומי אשם. תביעת גירושין היא תביעה משפטית ולכן חשוב שניפגש מוקדם ככל האפשר, הן לצורך בניית האסטרטגיה הנכונה והן על מנת לנסות למקסם את האפשרות להתגרש בדרכי נועם.

במשרד עו"ד נדב שפירא, נפעל לפשר ולגשר ביניכם ונעודד אתכם לקחת חלק בתהליך בו נפרום בעדינות את "חוטים" השזורים בהליך הפרידה: קביעת הסדרי שהות לילדים אצל כל אחד מכם ולחילופין, קביעת הסדר חלוקת זמני שהות שוויונית, חלוקה הוגנת של הרכוש המשותף וקביעת דמי מזונות לבן/בת הזוג ולילדים המשותפים.

זכרו שגירושין הוא תהליך עם פוטנציאל טראומטי. לכן, לכל אורך הדרך נזכיר לכם "לקחת אוויר", לשמור

על כבוד הדדי (למרות כל המטענים הרגשיים שאתם נושאים איתכם) ולהיות פתוחים למחוות קטנות שיובילו להסכמות משותפות. כל אלו יאפשרו לכם לשמור על קשר תקין גם לאחר הגירושין, לטובתכם ולטובת הילדים.

ככל שתשכילו לסיים את הסכסוך מחוץ לכותלי בית המשפט, תחסכו מעצמכם ומילדכם את עוגמת הנפש ואת ההשלכות הרגשיות והכלכליות של ההחלטות השיפוטיות שעלולות ללוות אתכם כל חייכם.  

גירושין
לפרטים נוספים מלאו פרטים בטופס, וניצור אתכם קשר בהקדם
שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח וואטס אפ
דילוג לתוכן